Sesje ciążowe

Ciąża to czas oczekiwania, zmian, przygotowywania się do nowej roli, czas wyjątkowy, warto go zatrzymać, ale w odpowiedni sposób – profesjonalny 🙂 Też jestem mamą, też byłam w ciąży i wiem, że możemy czuć się wtedy mniej komfortowo, mniej atrakcyjnie, a moim zadaniem jest sprawienie abyś poczuła się pięknie, jak bogini 🙂 i tak będzie….

JAK WYGLĄDA SESJA CIĄŻOWA?

Wykonuję trzy rodzaje sesji ciążowych:

  1. Sesja lifestyle w plenerze. Czym jest sesja lifestyle? Jakbym miała określić to najprościej – jest to sesja naturalna, w formie spaceru, staram się na niej, aby uchwycić emocje, spojrzenia, gesty, relacje, zabawy. Taka sesja świetnie nadaje się kiedy macie już dzieci i chcielibyście uwiecznić całą Waszą paczkę na spacerze. W przypadku tego typu sesji nie „naciskam” na makijaż u profesjonalisty (choć ten jest zawsze wskazany), także ubiór jest bardziej swobodny, nie sprawdzą się tu długie eleganckie suknie z trenem. Do tych sesji ubieracie się sami, podpowiadam jaką wybrać garderobę, konsultujemy to sobie przed sesją, ma być ładnie ale wygodnie, ważna jest też spójność kolorystyczna, to wszystko omówimy dokładnie przed sesją.
  2. Sesja stylizowana – czyli taka, na której ubiorę Cię w piękną, długą, elegancką suknię, specjalnie przeznaczoną do fotografii ciążowej, są to suknie podkreślające figurę i brzuszek. Wykonuję je w plenerze. Na sesję możesz oczywiście zabrać partnera. Efektem są piękne bogate w barwy zdjęcia takie jak widzisz poniżej 🙂
  3. Sesja studyjna w bieli – informacje znajdziesz tu: Sesja white

KIEDY ZAREZERWOWAĆ I WYKONAĆ SESJĘ CIĄŻOWĄ?

Rezerwacji sesji najlepiej dokonać z miesięcznym wyprzedzeniem. Najlepszy czas na wykonanie takiej sesji to 7-8 miesiąc ciąży (jeśli 8 to lepiej pierwsza połowa), to czas kiedy Twoje samopoczucie będzie komfortowe a Ty wyglądać będziesz najpiękniej, choć jeśli zgłosisz się do mnie później to też sobie poradzimy 🙂 Zdarza się, że dziecko przychodzi na świat przed planowanym terminem dlatego lepiej nie zwlekać do ostatniej chwili.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI CIĄŻOWEJ?

Profesjonalna sesja wymaga profesjonalnego przygotowania się, zarówno z mojej jak i z Twojej strony. W przypadku sesji stylizowanej możesz liczyć na suknie z mojej garderoby, które razem dobierzemy tak, aby pasowały zarówno do Ciebie jak i otaczającego nas miejsca (w przypadku sesji plenerowej). Ogromną rolę odgrywa tutaj kolor, dlatego kolor sukni dobieram do kolorystyki otaczającego nas miejsca.
Ale nawet najpiękniejsza kreacja nie będzie zachwycająca jeśli nie zapewnimy jej odpowiedniej oprawy, dlatego bardzo (bardzo !) ważny jest makijaż do sesji. Proszę zadbaj o niego jak i o fryzurę, włosy powinny być świeże, ładnie ułożone a makijaż wykonany u profesjonalisty – zawsze polecam najlepszych i możesz na mnie liczyć w tej kwestii. Wszystko to sprawi, że poczujesz się dopieszczona i piękna a to przełoży się na komfort pracy i efekt Twojej sesji!
W przypadku sesji lifestyle garderobę dobieracie sobie sami, po konsultacjach ze mną.

m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com