Sesje white

Sesje white to prostota i naturalny styl. Przy tych sesjach unikam zbędnych rekwizytów i gadżetów, zamiast tego scena wypełniona jest cudnym, miękkim światłem, które podkreśla piękno i emocje chwili. Idealnie nadają się do fotografii ciążowej, dziecięcej, kobiecej a nawet rodzinnej.

Sesje ciążowe w bieli są delikatne i kobiece, pragnę podkreślić urodę moich modelek naturalnie wyglądającym światłem. Podczas sesji prowadzę, podpowiadając pozy, układając ciało tak, aby modelka wyglądała korzystnie.
Zdjęcia w bieli pięknie prezentują się oprawione w ramki zdobiąc nasze ściany, są ponadczasowe, ich kolorystyka i styl nie wyjdzie z mody ponieważ prostota i minimalizm nigdy się nie nudzą.
Sesje te wykonuję w swoim przytulnym studio, co sprawia, że nie jesteśmy zależni od pogody tak jak w przypadku sesji plenerowych.
Sesje studyjne charakteryzuje też większa intymność, więc jeśli zależy Ci na zdjęciach w bieliźnie (sesja ciążowa, sesja buduarowa) to jest to forma dla Ciebie.

Jak przygotować się do sesji white?

Przede wszystkim poproszę Cię o zaopatrzenie się w białą/kremową garderobę. Moje studio jest wyposażone w część rzeczy i możesz liczyć na wsparcie jeśli chodzi o białe suknie ciążowe, jednak dla pozostałych członków rodziny (mąż, dzieci) należy przygotować odpowiednią odzież. Jeśli marzysz o zdjęciach w bieliźnie, zaopatrz się w ładny koronkowy komplet, świetnie sprawdza się też body. Dla dzieci t-shirty, body, sweterki itp. wszystko też omówimy dokładnie przed sesją.

m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com